ISKOLÁNK SZERVEZETEINK HÍREK, VERSENYEREDMÉNYEK ITA DOKUMENTUMOK KAPCSOLAT 115. ÉV

Üdvözöljük az Ilosvai honlapján! AKTUALITÁS

KÖZZÉTÉTELI LISTA 2018. NOVEMBER 20.

Ide kattintson! <<<<< Ilosvai Selymes Péter Általános Iskola és AMI Közzétételi lista 2018

Örökös Ökoiskola cím adományozása iskolánknak - 2012. június 9.

A Sárospataki Tankerületi Központ térítési díj és tandíj szabályzata

A Sárospataki Tankerületi Központ térítési díj és tandíj szabályzata - 2018 - 16 oldal

Térítési díjak az Ilosvai Selymes Péter Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola művészeti oktatásában tanuló növendékei számára 2018-ban

Ilosvai Selymes Péter Általános Iskola és AMI - Térítési díjak

A Kormány a 1488/2016 (IX. 2.) Korm. határozattal elfogadta Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiáját. A Stratégia egyik célja, hogy a köznevelési intézmények honlapján naprakész információk legyenek elérhetők az online gyermekvédelem területén alkalmazható jogszabályokról, védelmi lehetőségekről és a médiaműveltség növelését célzó programokról.
A Digitális Gyermekvédelmi Stratégia Intézkedési Terve VI/3. intézkedéséhez kapcsolódóan az Emberi Erőforrások Minisztériuma Szociálpolitikáért Felelős Helyettes Államtitkárság elkészített "A magyar gyermekvédelmi rendszer működése az online környezetben történő gyermekveszélyeztetés tükrében" című tájékjoztató anyagot.

A tájékoztató PDF-formátumban itt olvasható: 2017. október 01.

Iskolánk ilyen... volt, a XX. század első felében!

2018/2019-es tanév

HATÁRTALANUL PÁLYÁZAT UTAZÁS

2018. SZEPTEMBER 13-15.
Helye: Torockó és környéke
7. a és 7. b osztályokkal

Utoljára frissítve a honlap: 2018. 11. 26.